Sprytne Ogłoszenia Lokalne
692 ogłoszeń
Projektant CAD – praca zdalna
Mazowieckie, Dodane: 2021-07-08
Nasz nowy Klient to Europejska sieć sklepów wielobranżowych. Od dwudziestu lat firma rozwija się na rynku polskim i staje się jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Swój sukces w dużej mierze osiąga dzięki zatrudnianiu świetnych specjalistów. Jeśli znasz program AutoCAD, chcesz się rozwijać oraz cenisz sobie pracę w stabilnym przedsiębiorstwie to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą pracy.

Dla tego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

• projektowanie układu mebli w salonach sprzedaży,
• doradztwo techniczne,
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy w ramach prowadzonych zleceń.

Wymagania:

• znajomość programu AutoCAD 2D,
• doświadczenie przy pracy z programem AutoCAD 2D,
• wykształcenie min. średnie,
• umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,
• dokładność, dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

• umowę o pracę w stabilnej firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@obpon.pl