Sprytne Ogłoszenia Lokalne
692 ogłoszeń
Administrator systemów informatycznych – praca stacjonarna Przemyśl
Podkarpackie, Przemyśl, Dodane: 2021-07-08

Nasz mocny zespół powiększa się i szukamy kolejnej energicznej osoby, która tym razem zasili dział IT. Lubisz tematy związane z administrowaniem
systemów? Działamy na rynku od prawie 20 lat, między innymi dlatego, że zatrudniamy świetnych specjalistów.
Szukamy zorganizowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu
na stanowisku:

Administrator systemów informatycznych – praca stacjonarna Przemyśl.

Podstawowe obowiązki:

• instalowanie i konfigurowanie oprogramowania /sprzętu,
• przekazywanie usterek do koordynatora działu,

udzielanie pomocy technicznej użytkownikom w systemie ,
• udział we wdrożeniu nowych pracowników,
• pozostałe czynności wynikające ze stanowiska.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie,
• znajomość systemów serwerowych Windows,
• zainteresowania związane
z administrowaniem sieci, systemami,
• praktyczna znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych ,
• otwartość i chęci do rozwoju,
• bardzo dobra organizacja
pracy,
• kreatywność, twórcze myślenie, zaangażowanie,
• mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności, ale nie stanowi warunku do wzięcia udziału w rekrutacji.

Oferujemy:

• szkolenie w temacie administrowania sieciami informatycznymi,
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
na początek oferujemy 2800 brutto
• pracę stacjonarna w naszym nowoczesnym biurze w Przemyślu, miejsce parkingowe,
• możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl