Sprytne Ogłoszenia Lokalne
692 ogłoszeń
Magazynier - praca w Naila
Małopolskie, Kraków, Zawiła 69, Dodane: 2021-07-15

  • Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, nie wymagamy doświadczenia!
  • Nie znasz niemieckiego? Nie będzie Ci potrzebny!
  • Martwisz się o zakwaterowanie? Zapewniamy bezpłatne mieszkanie z
    dojazdem do pracy!

Miejsce: Naila, okolice Hof

Pracownikom oferujemy:

  1. stawkę brutto dzień:
    10,45 €/h,
  2. umowę o pracę
    tymczasową - legalne zatrudnienie
    na terenie Niemiec (karta EKUZ i
    druk A1),
  3. darmowe mieszkanie,
  4. szansę na zdobycie
    doświadczenia w dobrze ugruntowanej firmie na rynku,
  5. pomoc z transportem z
    Polski do Niemiec,
  6. za polecenie oferty
    pracy swoim znajomym wypłacamy dodatki.

Zadania:

  1. ręczne ładowanie i
    rozładowywanie,
  2. sumienne wykonywanie
    obowiązków podczas pracy.

wiadomość email lub kontakt telefoniczny!

Kontakt:

Mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Telefon:

  • +48 532 490 148
    - rekrutacja automatyczna 24h/7
  • +48 515 909 950
  • +48 572 505 720
  • +48 571 322 116
  • +48 571 322 118

Administratorem danych jest HR
Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390
Kraków, ul. Zawiła 69.

Dane są przetwarzane dla potrzeb
prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma
Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją
zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów
prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

HR Creator jest agencją
prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.

Prosimy o dopisanie następujących
klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie
przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji
dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie
Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z
późniejszymi zmianami.

przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych na potrzeby
przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich
danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator i HR Creator na
potrzeby przyszłych rekrutacji.

+48515909950
Strona www

Małopolskie, Kraków, Zawiła 69

HRNavigator

Wyświetleń: 24
Komentarze