Sprytne Ogłoszenia Lokalne
692 ogłoszeń
Sprytne Ogłoszenia Lokalne
Upadłość konsumencka, Oddłużanie, Kredyty frankowe, BIK
Katowice, Batorego 8/4, Dodane: 2021-07-20
Kancelaria Prawna Debt Solutions Sp. z o.o. oferuje profesjonalną pomoc prawną dla osób fizycznych i podmiotów zadłużonych z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego. Nasze usługi obejmują pomoc prawną w sprawach toczących się przed sądami powszechnymi, jak również, w elektronicznym postępowaniu upominawczym (E-sąd w Lublinie).Posiadamy kilkuletnie doświadczenie procesowe w sprawach o zapłatę wytoczonych przez banki, fundusze sekurytyzacyjne, firmy pożyczkowe, firmy windykacyjne oraz podmioty prywatne.Baza wyroków w sprawach, w których reprezentowaliśmy klientów dostępna jest na naszej stronie internetowej www.debtsolutions.com.pl, znajdują się w niej tylko wybrane orzeczenia w wygranych sprawach.Podejmujemy się obsługi prawnej spraw na etapie polubownym, sądowym, jak również na etapie egzekucji komorniczej.
W ramach zastępstwa przed Sadem prowadzone są m in. sprawy, w których Sad wydał:
- nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym - nakaz zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym - nakaz zapłaty w postępowaniu nakazowym - wyrok - wyrok zaoczny - postanowienie o nadaniu klauzuli wykonalności na rzecz następcy prawnego (nowego wierzyciela) - postanowienie o nadaniu klauzuli wykonalności bankowemu tytułowi egzekucyjnemu
Podejmujemy się również odzyskiwania na rzecz klienta należności wyegzekwowanych przez komornika w toku zakończonego już postępowania egzekucyjnego.Jak również dochodzenie odszkodowań z tytułu zakończonego postępowania egzekucyjnego, które okazało się być niesłuszne.

Pozostałe nasze usługi to :
- sporządzenie wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej - sporządzanie pozwu w sprawach o kredyt frankowy - sporządzenie wniosku o ogłoszenie restrukturyzacji przedsiębiorstwa (obecnie procedura uproszczona z uwagi na Covid- 19) - "czyszczeniem" historii BIK z związku z nieprawidłowym lub niezgodnym z prawem wpisem - dochodzenie zadośćuczynienia w sprawach naruszenia RODO
Działamy na terenie całego kraju!Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę!Za naszą pracę rozliczysz się z nami w ramach innowacyjnego systemu wynagrodzeń.
1 PLN
510698000
Strona www

kpdebtsolutions


Wyświetleń: 21
Komentarze