Sprytne Ogłoszenia Lokalne
8642 ogłoszeń
ELEKTRYK
, Dodane: 2020-06-29

HR Navigator realizuje
nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa
personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy
osób na stanowisko

ELEKTRYK

Zadania:

• Realizacja prac naprawczych w zakładach produkcyjnych

• Lokalizacja i eliminacja wad elektrycznych w zakładzie
produkcyjnym

• Przygotowanie i kontrola utrzymania ruchu

• Planowanie i wdrażanie środków konserwacji zapobiegawczej

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• doświadczenie w pracy jako elektryk

• doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym – mile
widziane

• wykształcenie kierunkowe – mile widziane

• gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- dodatki

Oferujemy:

• miejsce pracy: Südharz, Niemcy

• umowa o pracę tymczasową,

• podstawowa stawka 15 € brutto/h ( ze znajomością języka),
(1800 -2000 euro netto)

• podstawowa stawka 14 € brutto/h, (1700 – 1900 euro
netto )

• zapewnione zakwaterowanie,

• legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta
EKUZ),

• możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,

KONTAKT

+48 515 909 950, +48 571 322 116
+48 571 322 118, +48 572 505 720,+48 515 909 954

mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl,

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w
32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia
procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo
dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest
agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru
podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

HRNavigator

Wyświetleń: 11
Komentarze