Sprytne Ogłoszenia Lokalne
8609 ogłoszeń
OPERATOR – PROGRAMISTA CNC
NIEMCY , Dodane: 2020-07-07

HR Navigator realizuje
nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa
personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Dla naszego Klienta, lidera w branży logistycznej, poszukujemy
osób na stanowisko

Zadania:

tworzenie i dostosowywanie programów do
frezowania,

produkcja elementów małoseryjnych,

kontrola jakości produkowanych części,

Wymagania:

wiedza z zakresu cięcia i sterowania CNC (metodą:
WinMax warunek konieczny),

samodzielne planowanie i kontrola użycia
narzędzi, urządzeń mocujących i testujących,

elastyczność i niezawodność,

zdolność do pracy w zespole,

komunikatywna znajomość języka angielskiego
bądź niemieckiego- warunek konieczny

samochód na wyjazd

Oferujemy:

miejsce pracy : okolice Kilonii, Niemcy,

umowa o pracę tymczasową,

praca w systemie dwuzmianowym,

praca na terenie parku maszynowego,

podstawowa stawka 16 euro brutto/h (ok. 2100 euro netto),

praca od poniedziałku do piątku,

zapewnione darmowe zakwaterowanie – koszt
pokrywa Pracodawca,

legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk
A1, karta EKUZ),

możliwość pracy długoterminowej u jednego
Pracodawcy,

KONTAKT

+48 515 909 950, +48 571 322 116
+48 571 322 118, +48 572 505 720, +48 515 909 954

mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w
32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia
procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo
dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest
agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru
podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Strona www

NIEMCY

HRNavigator

Wyświetleń: 27
Komentarze