Sprytne Ogłoszenia Lokalne
8609 ogłoszeń
Sprytne Ogłoszenia Lokalne
Żele antybakteryjne z witaminą E
Wielkopolskie, Poznań, Dodane: 2020-07-26

Żel 100 ml Antybakteryjny płyn 75% bez etanolu, ze znakiem bezpieczeństwa „CE”.

Do dezynfekcji rąk na bazie Alkoholu z Ochroną, „Witaminą E”.Funkcje żelu:- KILLS THE Most GERMS - Żel do dezynfekcji rąk zawierający 75% alkoholu etylowego udowodniono, że zabija i chroni przed zwykłymi zarazkami, bakteriami, wirusami i grzybami w 99,99%.

- PRZEDŁUŻONA OCHRONA - Uzbrój się w dłuższą ochronę przed zarazkami. Stworzona przez lekarzy unikalna formuła tego środka do dezynfekcji rąk działa holistycznie, aby osiągnąć długotrwałą, całkowitą barierę.

- KORZYSTANIE Z CAŁEGO DNIA - ten produkt w ciągu dnia pomaga zapewnić ochronę przed rozprzestrzenianiem się zarazków. Delikatna pianka jest łatwa do nałożenia i zapewnia dwukrotne mniejsze zużycie w porównaniu do innych środków dezynfekujących w żelu.

- WILGOTNOŚĆ SKÓRY I SKUTECZNOŚĆ OCHRONY SKÓRY - Ciesz się zaletami środka dezynfekującego alkohol bez negatywnych skutków ubocznych. Ten bezalkoholowy środek dezynfekujący do rąk jest skuteczną alternatywą, która nie wysusza skóry, nawet przy częstym stosowaniu.Zapraszam do kontaktu:Tel: 790 555 900Email: kontakt@scianki-szklane.com

9,90 PLN
790 555 900

Wielkopolskie, Poznań

mat81111usz


Wyświetleń: 8
Komentarze