Sprytne Ogłoszenia Lokalne
8573 ogłoszeń
Operator koparko-ładowarki chwytakowej - OFERTA PRACY - NIEMCY - darmowe zakwaterowanie!
Małopolskie, Dodane: 2020-08-20

Stanowisko: Operator
koparko-ładowarki chwytakowej - DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejscowość: okolice Marburg

Zakres obowiązków:

  • Transport wewnętrzny kłód, zrębków, palet, itp.
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek i urządzeń
    (piła, elektrociepłownia itp.)

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze ładowarek
    kołowych i koparek, w tym ładowarek chwytakowych
  • Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek
    konieczny
  • prawo jazdy klasa C – mile widziane
  • Gotowość do pracy na zmiany i w soboty
  • Auto na dojazd do pracy

Oferujemy:

  • Umowa o prace tymczasową - legalne
    zatrudnienie na terenie Niemiec
  • stawka godzinowa od 14 euro brutto / h ( 1700
    euro netto)
  • Dodatki za pracę w godzinach
    nadliczbowych oraz w sobotę
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Opieka polskiego koordynatora projektu
  • Możliwość pracy długoterminowej
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w
    międzynarodowej firmie
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Kontakt mail : rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : + 48 515 909 950, +48
571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720,
+48 515 909 954

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul.
Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych.
Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich
danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający
wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

+48515909950
Strona www

HRNavigator

Wyświetleń: 20
Komentarze