Sprytne Ogłoszenia Lokalne
8573 ogłoszeń
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO! - praca w Niemczech - bezpłatne zakwaterowanie
Małopolskie, Dodane: 2020-08-20

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - PRACA NIEMCY

Zadania:

  • transport wewnętrzny drewna klejonego i tartego,
  • załadunek i rozładunek ciężarówek,
  • monitorowanie stanów magazynowych.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w pracy jako operator wózka
    widłowego,
  • ważne uprawnienie na wózek widłowy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w
    soboty,
  • auto na dojazd do pracy.

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar,
  • podstawowa stawka 12,00 € brutto/h,
  • umowa o pracę tymczasową,
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
    (druk A1, karta EKUZ),
  • stała opieka polskiego koordynatora ,
  • możliwość pracy długoterminowej u jednego
    Pracodawcy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej
    firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kontakt mail : rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : +48
571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720,
+48 515 909 950,

Administratorem danych
jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są
przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych
jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich
poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą
certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję
zatrudnienia pod numerem 11850.

+48 571 322 116
Strona www

HRNavigator

Wyświetleń: 19
Komentarze