Sprytne Ogłoszenia Lokalne
8573 ogłoszeń
PRACA PRZY ZBIORZE I PAKOWANIU PIECZAREK! - HOLANDIA
Małopolskie, Dodane: 2020-08-20

Miejscowość : Venlo

Opis stanowiska:

  • praca polega na zbieraniu pieczarek, które rosną na regałach, na hali produkcyjnej,

  • pakowanie do
    pudełek po 500g bądź czarnych skrzynek,

  • Praca na wysokości 4 metrów,

  • Nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego

  • Najkrótszy okres kontraktu to 6 miesięcy.

Wymagania:

  • Dokładność
    i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Dobra
    kondycja fizyczna,

  • Umiejętność pracy
    w zespole,

  • Sumienność,
    dokładność, chęć do pracy,

  • Mile
    widziane doświadczenie przy zbieraniu pieczarek, truskawek itp.,
    filetowaniu ryb itp. – praca wymaga zręczności.

Oferujemy:

  • podstawowa stawka 10
    euro brutto/h
    (ok. 1000 - po odliczeniu kosztów zakwaterowania),

  • zakwaterowanie 5,60 euro
    dziennie,

  • praca 7 dni
    w tygodniu ( 45-55 h tygodniowo, 2 dni
    wolne w tygodniu)
  • rozpoczęcie pracy między
    6:00 a 7:00 ,
  • wynagrodzenie płatne do 10
    dnia każdego miesiąca,
  • Bonus za wyrobienie normy
    powyżej 25 kg

Kontakt mail :
rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Zapraszamy
do kontaktu telefonicznego :

+ 48 515 909 950, +48
571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720,
+48 515 909 954

Administratorem danych jest HR
Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane
dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest
dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich
poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający
wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850

+48571322116
Strona www

HRNavigator

Wyświetleń: 21
Komentarze