Sprytne Ogłoszenia Lokalne
8573 ogłoszeń
SZWACZKA - Praca w Niemczech - bezpłatne zakwaterowanie!
Małopolskie, Dodane: 2020-08-20

HR
Navigator
realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta
usługi w ramach pracy tymczasowej,
doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów
kadrowo-płacowych.

Dla
naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

SZWACZKI

Miejsce
pracy: Niemcy, Weil am Reihn

OPIS STANOWISKA:

  • obróbka materiałów pod zamówienie klienta,
  • obsługa maszyn krawieckich,
  • praca między innymi na profesjonalnych
    maszynach JUKA
  • kontrola jakości wykonanego produktu.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy jako szwaczka,
  • znajomość języka niemieckiego – mile
    widziana.

OFERUJEMY:

  • miejsce pracy: Weil am Reihn,
  • umowa o pracę tymczasową,
  • podstawowa stawka 10,15€ brutto/h,
    ( 1300 - 1400 euro netto),
  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
  • możliwość pracy długoterminowej u jednego Pracodawcy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na
    rynku.

KONTAKT:
rekrutacja@hrnavigator.com.pl

+48
571 322 118, +48 571 322 116,
+48 572 505 720, 515 909 950, +48 515 909 954

Administratorem
danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są
przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych
jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich
poprawiania i usuwania.

HR
Navigator jest agencją zatrudnienia
posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących
agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

+48571322116
Strona www

HRNavigator

Wyświetleń: 21
Komentarze